KONST / Litografier / Litografier + 3561069
nr 356 1069
Göran Hahne
(f. 1943), Sverige
Litografier +, Signerade tryck, 4 del, Göran Hahne, (lösa blad)
Göran Hahne, svensk målare, grafiker och illustratör född 1943.
Utrop:
300 kr
Såld:
700 kr
måndag 11 april 2005
650 kr
450 kr
550 kr
650 kr
Göran Hahne
Läs mer om Göran Hahne